Powstaje film o Nergalu. „Adam The Apostate. Nergal The Heretic”

Nergal doczeka się filmu na swój temat. Nad dokumentem o liderze Behemotha pracuje Claudio Marino, szwedzki reżyser, który ma na koncie m.in. współpracę z Ghost i Watain. Plakat filmu „Adam The Apostate. Nergal The Heretic” już jest!

Nie mamy wątpliwości, że Nergal to postać o ciekawym życiorysie. Historia największej gwiazdy polskiego metalu zainteresowała szwedzkiego twórcę filmowego Claudio Marino, który postanowił opowiedzieć ją w filmie dokumentalnym „Adam The Apostate. Nergal The Heretic”.

O filmie wiadomo niewiele. Jego głównym elementem mają być wypowiedzi Nergala nagrane podczas wywiadów zrealizowanych w różnych miejscach. Nergal zapowiada, że ci, którym spodobała się jego książkowa biografia, będą zadowoleni. Trzymamy za słowo.

Plakat filmu możecie zobaczyć poniżej.

Pierwszy trailer filmu ma trafić do sieci w najbliższy piątek. Dla Claudio Marino będzie to kolejna już okazja do współpracy z frontmanem Behemotha. Marino stworzył m.in. ostatni teledysk Behemotha do coveru „A Forest” The Cure. Wcześniej reżyser współpracował m.in. z Ghost i Watain.

To jak – czekacie na film o Nergalu?

Pełną ofertę merchu Behemotha znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV