Pearl Jam zagra koncert w Polsce w 2020

To jeden z tych koncertów, na których ogłoszenie czekaliśmy. W przyszłym roku czeka nas koncert Pearl Jam. Zespół wystąpi 13 lipca w Krakowie. Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Pearl Jam wyruszy w europejską trasę koncertową, obejmującą trzynaście koncertów, która odbędzie się w czerwcu i lipcu 2020 r. Letnia trasa zespołu rozpocznie się 23 czerwca we Frankfurcie, a zakończy 22 lipca w Amsterdamie. Trasa obejmuje także cztery festiwale: Lollapalooza Stockholm i Lollapalooza Paris, Rock Werchter oraz American Express Presents BST Hyde Park. Na każdym z nich Pearl Jam będzie headlinerem.

Specjalna przedsprzedaż biletów na wszystkie daty nie festiwalowe rozpoczyna się dzisiaj, czyli 2 grudnia, dla obecnych członków Pearl Jam Ten Club zarejestrowanych do 1 grudnia 2019 r.

Więcej szczegółów poniżej

22 października 2015 roku minęło 25 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach i setkach koncertów zespół ciągle cieszy się uznaniem fanów. Członkom Pearl Jam w sumie udało się sprzedać ponad 85 mln albumów na świecie. W 2017 r. został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV