Pearl Jam w Polsce w 2021. Jest nowa data

Dobra wiadomość dla fanów Pearl Jam. Zgodnie z obietnicą Amerykanie wrócą do Europy w przyszłym roku. Zespół nie ominie Polski. Przyszłoroczny koncert Pearl Jam odbędzie się 23 lipca w Krakowie.

Pierwotnie legenda grunge’u miała odwiedzić Polskę 13 lipca. Zespół przełożył jednak wszystkie koncerty, jakie tego lata miał zagrać w Europie. Wszystko przez pandemię nowego koronawirusa, która dosłownie zamroziła branżę koncertową.

„Pracujemy ze wszystkimi naszymi partnerami, by znaleźć nowe daty i zaprezentować nową rozpiskę tak szybko, jak będziemy mogli” – zapewniał zespół, informując o odwołaniu zaplanowanej trasy.

Grupa dotrzymuje słowa. Na stronie Pearl Jam są już nowe daty koncertów. Polski koncert odbędzie się w miejscu, gdzie miał odbyć się planowo, czyli w Tauron Arenie. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność.

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia.

Przypomnijmy: „Gigaton”, pierwszy album Pearl Jam od siedmiu lat, ukazał się 27 marca. To z nim grupa miała przyjechać do Krakowa. Więcej informacji na temat płyty znajdziecie w naszym dziale „Premiery”.

Płyty Pearl Jam, koszulki oraz inne gadżety związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. D. Clinch

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV