Pearl Jam w lipcu 2018 w Polsce? Są kolejne przecieki

Macie w zanadrzu trampki i flanelowe koszule? Jeśli tak, to lepiej miejcie je w pogotowiu. W przyszłym roku do Polski wybiera się bowiem grupa Pearl Jam. Koncert grunge’owej legendy nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale jest kolejny przeciek.

2 lub 3 lipca – to dwie daty, które wchodzą w grę, jeśli chodzi o przyszłoroczny koncert Pearl Jam. Tak wynika z rozpiski przyszłorocznej trasy koncertowej zespołu, do których dotarł serwis AlternativeNation.net. W obu przypadkach jedno się zgadza: miejscem koncertu jest krakowska Tauron Arena.

Nie oceniamy, czy dane, do których dotarli dziennikarze AlternativeNation.net, są prawdziwe. Warto jednak odnotować, że to nie pierwszy przeciek związany z europejskim tournne Pearl Jam, które miałoby się odbyć w przyszłym roku. Jeszcze niedawno grafika promująca zaplanowany na lipiec 2018 r. koncert grupy w Barcelonie przez przypadek pojawiła się na stronie Ticketmaster. Przypadek? Nie sądzimy.

Przypomnijmy: jak na razie ostatnim albumem wydanym przez Pearl Jam jest „Lightning Bolt” z 2013 r. W 2017 r. zespół wydał materiał koncertowy – film „Let’s Play Two” dokumentujący koncert Pearl Jam na stadionie Wrigley Field w Chicago.

Płyty Pearl Jam, koszulki oraz inne gadżety związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Danny Clinch

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV