Parkway Drive z trzecim singlem z nowej płyty. „Prey”

Kilkanaście dni dzieli nas od premiery szóstego longplaya Parkway Drive. Australijska ekipa nie traci czasu i już teraz prezentuje kolejny singiel promujący wyczekiwany album „Reverence”.

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że załoga Parkway Drive ma w zanadrzu druzgocąco mocny materiał. „Wishing Wells”, „The Void” i świeżo opublikowany „Prey” – każdy z trzech opublikowanych dotąd singli zapowiadających „Reverence” potwierdza wysoką formę grupy, o której od miesięcy mówi jej lider Winston McCall.

– Narodził się w bólu, poświęceniu i z naszych przekonań, w założeniu wyrażenia nie tylko tego, co Parkway Drive oznacza muzycznie, ale też tego, kim jesteśmy jako ludzie – album komentuje McCall.

„Reverence” jest anonsowany jako najbardziej szczery i osobisty z dotychczasowych wydawnictw Parkway Drive. Krążek trafi do obiegu 4 maja – wraz z 10 premierowymi utworami.

W niedawnym wywiadzie dla „Metal Hammer” Winston McCall wyjaśniał: – Zamierzamy podnieść poprzeczkę. Wydanie „Ire” [poprzedniego albumu grupy – red.] kosztowało nas dużo pracy, ale była to część znacznie większego planu. W 2018 r. wszystko pójdzie o krok dalej.

– Na przestrzeni ostatnich kilku lat nabieraliśmy rozpędu – stwierdził McCall. – Chcemy to wykorzystać, robiąc to we właściwy, uczciwy sposób. Nie zamierzamy tracić czasu. Są oczekiwania względem tego, co możemy zrobić i jakie mamy obecnie możliwości. Nasz cel to zabranie was na szerokie wody.

Na to właśnie liczymy.

Najnowszy singiel australijskich metalcore’owców sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: Parkway Drive istnieje od 2003 r. Swoją drogę zespół rozpoczął w garażu domu zwanego „Parkway House”. Grupa debiutowała splitem nagranym wspólnie z I Killed the Prom Queen. W chwili obecnej australijska formacja w dorobku 5 albumów oraz status jednego z najważniejszych składów metalcore’u XXI w.

Bilety na polski koncert Parkway Drive znajdziecie na stronie P.W. Events, a także w serwisach: Biletomat, Ticketpro, Eventim i eBilet.. Szczegółowo o koncercie pisaliśmy w artykule: „Parkway Drive w Polsce w 2018! «Core’owa impreza roku»”.

Po merch Parkway Drive zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV