Ozzy Osbourne opublikował nowy utwór. „Under the Graveyard”

Ozzy Osbourne powraca! Legendarny wokalista zaprezentował pierwszy singiel z jego nowej, długo wyczekiwanej solowej płyty. „Under the Graveyard” to zapowiedź albumu, który ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku.

„Właśnie skończył proces tworzenia płyty” – poinformowała niedawno Sharon Osbourne, dopytywana o męża przez SiriusXM, dodając, że nowy album Ozzy’ego wychodzi na początku 2020 r.

Właśnie poznaliśmy pierwszy singiel z płyty. Pierwsze wydawnictwo Osbourne’a od czasu premiery płyty „Scream” z 2010 r. promuje singiel „Under the Graveyard”.

Odsłuch „Under the Graveyard” udostępniamy poniżej.

O samym albumie wciąż niewiele wiadomo – oprócz tego, że nie pojawi się na nim Zakk Wylde, do niedawna etatowy gitarzysta w zespole Osbourne’a.

– Nie, nie, nic przy tym razem nie robiliśmy – w październiku oznajmił Wylde. – Ozzy jammował z kilkoma przyjaciółmi. Powiedział mi: „Zakk, skończyłem nagrywać nowy materiał”. Ja na to: „Świetnie, Ozzy”.

Osbourne póki co zbiera siły. Do końca roku muzyk nie zagra już żadnego koncertu, ale w 2020 r. odbędą się przełożone koncerty z Judas Priest. Wokalista Black Sabbath pierwotnie miał ruszyć w trasę z popularnymi Judasami na początku roku. Względy zdrowotne, a przede wszystkim wypadek, któremu uległ we własnym domu, zmusiły go do przełożenia trasy – i to dwukrotnie. Na szczęście Osbourne ma się już lepiej. Nowy singiel zwiastuje mocny come back nestora światowego metalu.

Czekamy na więcej!

Merch tematyczny związany z Ozzym Osbournem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

2 komentarze do wpisu „Ozzy Osbourne opublikował nowy utwór. „Under the Graveyard””

    • Wciąż nie ujawniono oficjalnej daty. Mówiło się o początku 2020, ale bez konkretów. Ozzy podobno pracuje teraz z Eltonem Johnem, co może oznaczać, że lista utworów nie została jeszcze zamknięta. Jeśli tak jest, trzeba będzie poczekać…

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV