Nowy teledysk BEMY. Francuska klasyka w wykonaniu zespołu

Jest nowy teledysk grupy BEMY. Założony przez polsko-francuskie rodzeństwo zespół wziął na warsztat przebój Jeana Jacquesa Goldmana „Quand la musique est bonne” – i to właśnie do tego utworu powstał kllip.

Urodzili się we Francji i tam stawiali pierwsze kroki, ale swoją karierę rozwijają w Polsce – z powodzeniem, bo w tym roku ich zespół otrzymał nominację do Fryderyka za najlepszy debiut roku. Choć w BEMY śpiewają głównie po angielsku, nie zapomnieli jak śpiewa się po francusku. Udowodnili to, nagrywając własną wersję hitu Jeana Jacquesa Goldmana „Quand la musique est bonne”.

Utwór „Quand la musique est bonne” w wykonaniu BEMY znalazł się na składance „French Touch”, składającej się z interpretacji dorobku Jeana Jacquesa Goldmana w wykonaniu polskich i zagranicznych artystów, w tym m.in. Celine Dion i Stromae. Krążek ukazał się jesienią 2016 r.

Wersję „Quand la musique est bonne” BEMY wraz z klipem udostępniamy poniżej.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o zespole, zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym bracie Ellie i Mattia Rosińscy opowiedzieli nam m.in. o swoim najważniejszym koncercie, relacjach z fanami i planach na przyszłość. Wywiad również udostępniamy poniżej – pod teledyskiem do „Quand la musique est bonne”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV