Nowy singiel Within Temptation. „Entertain You”

Holenderska formacja Within Temptation powraca z nowym singlem. „Entertain You” to utwór o samozadowoleniu kosztem drugiego człowieka. Znieważanie innych, prześladowanie i wykorzystywanie to nasza codzienność, którą powinniśmy zmienić – uważa zespół.

– Często nie możemy i nie chcemy widzieć konsekwencji pragnienia zaspokojenia naszych osobistych potrzeb – zauważa Sharon den Adel, głos Within Temptation.

– Aby usprawiedliwić lub po prostu uniknąć zadawania cierpienia, patrzymy w drugą stronę lub zaczynamy wskazywać palcami. Powinniśmy częściej spoglądać w lustro i kwestionować nasze własne przekonania: powinniśmy starać się zrozumieć samych siebie siebie, ale także, co najważniejsze, innych i otaczający nas świat. To nie jest najłatwiejszy sposób, ale z pewnością prowadzi nas dalej w tym indywidualistycznym społeczeństwie – dodaje wokalistka.

Jeszcze gorący singiel „Entertain You” udostępniamy poniżej.

We wrześniu Within Temptation wyruszy w imponującą trasę koncertową razem z grupą Evanescence. Trasa Worlds Collide Tour, na którą bilety zakupiło już przeszło 150 tys. fanów w ośmiu krajach, będzie wiodła przez takie obiekty, jak O2 Arena w Londynie, Accor Hotels Arena w Paryżu, berliński Velodrom i belgijski Palais 12.

W Polsce oba zespoły wystąpią 20 września w Arenie Gliwice. Koncert organizuje agencja Knock Out Productions.

Merch Within Temptation znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV