Nowy singiel L.A. Guns. Bez odcinania kuponów

L.A. Guns udostępniają nowy klip. „The Flood’s The Fault Of The Rain” to kolejny singiel promujący „The Missing Peace”, najnowszy album grupy, bez której prawdopodobnie nigdy nie zeszliby się Guns N’ Roses.

Może i członkowie L.A. Guns zatrzymali się w czasie, ale sam fakt, że gdyby nie ten zespół, być może nigdy nie uformowałby się skład Guns N’ Roses, sprawia, że warto o nich pamiętać.

13 października grupa wróciła z nowym albumem, który choć ma oldschoolowe, glamowe zabarwienie, bynajmniej nie jest bezczelnym odcinaniem kuponów od dawnych dokonań. Dowód? „The Flood’s The Fault Of The Rain” – opatrzony frapującą animacją premierowy singiel L.A. Guns.

Klip możecie sprawdzić poniżej.

– „The Missing Peace” (nowy album L.A. Guns – red.) to album z krwi i kości – przekonuje Traci Guns, lider zespołu. – To kolekcja tego, nad czym pracowałem przez ostatnie 12 lat, miks różnych odmian rocka: od bluesa po klasykę. Jestem dumny z tego, ile w brzmienie tego materiału wnieśli pozostali członkowie bandu, a także inni autorzy. Fanów L.A. Guns czeka prawdziwa uczta.

Przypomnijmy: początki L.A. Guns sięgają 1983 r. W 1985 r. w wyniku połączenia grupy z formacją Hollywood Rose powstał zespół Guns N’ Roses. Po krótkim zawieszeniu działalności L.A. Guns powrócili w 1988 r., od tego momentu wielokrotnie zmieniając skład.

Aktualnie skład L.A. Guns tworzą: Traci Guns, Phil Lewis, Michael Grant, Johnny Martin i Shane Fitzgibbon.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV