Nowy singiel Five Finger Death Punch. O problemach Ivana Moody’ego

Po dojściu do porozumienia z wytwórnią i powrocie do formy wokalisty Ivana Moody’ego ekipa Five Finger Death Punch przymierza się do wydania nowego albumu. W sieci pojawił się kolejny utwór zapowiadający krążek – z tekstem inspirowanym osobistymi kłopotami Moody’ego.

Po tym, jak Five Finger Death Punch w końcu dogadali się z wytwórnią Prospect Park, ich kariera wkrótce powinna ruszyć z miejsca – wraz z nowym albumem, który zespół zamierza wypuścić w 2018 r. Wcześniej, bo jeszcze w tym roku, Amerykanie zamierzają wydać składankę ze swoimi największymi przebojami.

Na planowanym na grudzień krążku krążku znajdą się dwa nowe utwory. Jeden z nich to „Trouble” – sztos, który Five Finger Death Punch właśnie opublikowali i który opowiada o osobistych kłopotach wokalisty Ivana Moody’ego. Chodzi o kłopoty z zachowaniem trzeźwości…

– Ivan to granat bez zawleczki, tak ze on napisał ten tekst. To o nim, o jego problemach – zdradził Zoltan Bathory, gitarzysta Five Finger Death Punch. – Ivan wychodzi na prostą. Dobrze widzieć go stającego się trzeźwym, ogarniającego się. „Trouble” to na szczęście numer w czasie przeszłym.

Utwór udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: w ostatnich dniach Five Finger Death Punch wypuścili również inną nowość – „Ain’t My Last Dance”. Szerzej pisaliśmy o nim w artykule „Nowy teledysk Five Finger Death Punch. «Idealny komentarz do plotek»”.

Licencjonowany merch Five Finger Death Punch, w tym koszulki, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV