Nowy film o Nergalu. Jest pierwszy trailer

To już pewne: wkrótce będziemy mogli zobaczyć film o Nergalu. Do sieci trafił pierwszy trailer poświęconego liderowi Behemotha dokumentu „Adam The Apostate. Nergal The Heretic”.

Nergal to barwna postać. Jest gwiazdą black metalu, jednym z najpopularniejszych reprezentantów tego gatunku z Polski, ale też zaangażowanym społecznie artystą, który nie boi się prowokować, za co wielokrotnie odpowiadał przed sądem. Filmowy potencjał biografii lidera Behemotha postanowił wykorzystać szwedzki reżyser Claudio Marino. Jego najnowszy film będzie dokumentem opowiadającym historię Nergala.

Wprawdzie wciąż nie znamy daty premiery filmu „Adam The Apostate. Nergal The Heretic”, ale pierwszy trailer jest już dostępny. Zapowiedź robi świetne wrażenie, o czym możecie przekonać się sami. Trailer udostępniamy poniżej.

O filmie póki co wiadomo niewiele. W dużej mierze ma być złożony z wypowiedzi Nergala zarejestrowanych w różnych lokacjach oraz zdjęć przedstawiających samego muzyka.

„Ci, którym podoba się moja książka, mogą potraktować to jako jej uzupełnienie” – zapowiada Nergal.

Pierwszy trailer filmu ma trafić do sieci w najbliższy piątek. Dla Claudio Marino będzie to kolejna już okazja do współpracy z frontmanem Behemotha. Marino stworzył m.in. ostatni teledysk Behemotha do coveru „A Forest” The Cure. Wcześniej reżyser współpracował m.in. z Ghost i Watain.

Kapitalne prace szwedzkiego reżysera, utrzymane w mrocznej, pasującej do metalu estetyce, możecie sprawdzić via [link]

Pełną ofertę merchu Behemotha znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV