Nowy album Happysad jesienią. Jest pierwszy singiel

Nowy album zapowiada Happysad. Premiera płyty ma odbyć się jesienią tego roku. Póki co zespół opublikował pierwszy singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo pt. „Cały”.

Jak informuje Happysad, „Cały” został napisany w 2018 r., kiedy zespół zaszył się w Cisnej w Bieszczadach, by komponować nowe utwory. Świeżo opublikowanemu singlowi towarzyszy klip w reżyserii Piotra Starzyka.

– Zależało nam, by klip był dopełnieniem tekstu piosenki i opowiadał o miłości, ale nie wprost – tłumaczy twórca teledysku. – Oczywistości nie muszą być złe, pod warunkiem, że ubierze się je w ciekawą konwencję i wyprowadzi do ekstremum. Tak powstał pomysł na teledysk rozegrany prawie w całości w mastershocie.

– Do samego obrazu udało nam się wpleść wiele małych nawiązań. Znajdziecie tam Talking Heads i Lenny’ego Kravitza, znajdziecie Tarantino i Bruce’a Willisa ze Szklanej Pułapki, a także Sweet Charity, Bonda i… Quo Vadis. Jest co odkrywać, a wszystko w naszym, kameralnym i „teatrzykowym” wydaniu – dodaje reżyser.

Za miks singla odpowiada Marcin Bors.

Póki co dyskografię Happysad zamyka album „Ciało obce”. Przeprowadzony krótko po premierze płyty wywiad z Łukaszem Ceglińskim, gitarzystą Happysad, znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Po merch Happysad zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV