Nightwish na koncercie w Polsce jeszcze w 2020

Nightwish nie wystąpi w tym roku jako gwiazda Mystic Festival, ale mamy dobrą wiadomość. Zespół 13 grudnia przyjedzie do Polski, by zagrać w Gliwicach. Popularnej fińskiej formacji towarzyszyć będą zespoły Amorphis i Turmion Kätilöt.

Gwiazda symfonicznego metalu z Finlandii świętowała niedawno premierę swojego dziewiątego albumu „Human. :II: Nature.”. Album, który ukazał się 10 kwietnia nakładem Nuclear Blast Records, został doceniony przez polską publiczność i dotarł aż do trzeciego miejsca oficjalnej sprzedaży w naszym kraju. Grudniowy koncert Nightwish oznacza, że zespół nie pojawi się w czerwcu przyszłego roku na Mystic Festival w Gdańsku.

U boku Nightwish w Gliwicach zaprezentują się dwie inne fińskie formacje: Amorphis oraz Turmion Kätilöt.

Informacje o cenach biletów zostaną udostępnione w poniedziałek, 11 maja, o godz. 10:00 wraz ze startem przedsprzedaży biletów na wyłączność dla użytkowników Allegro Smart.

Dzień później bilety trafią do regularnej sprzedaży za pośrednictwem sklepu Knock Out Productions oraz internetowych bileteriach eBilet.pl i eventim.pl.

Posiadacze biletów na odwołany Mystic Festival, gdzie Nightwish miał wystąpić w roli jednego z dwóch headlinerów. od środy, 13 maja, będą mogli wymieniać festiwalowe bilety na voucher. Bilety będzie można wymieniać na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane będą w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Mysticfestival.pl w zakładce „Bilety”.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Merch Nightwish znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV