Popularni raperzy na solowym albumie Coreya Taylora ze Slipknot

Corey Taylor lubi zaskakiwać. Wokalista Slipknot lada moment zaprezentuje pierwszy singiel z solowej płyty. W utworze „CMFT Must Be Stopped” pojawią się raperzy Tech N9ne i Kid Bookie.

Utwór „CMFT Must Be Stopped” ma ujrzeć światło dzienne w środę, 29 lipca. Będzie to pierwszy singiel zapowiadający solowy debiut Coreya Taylora, frontmana Slipknot. Wokalista zamierza zacząć od mocnego uderzenia, rozpoczynając promocję płyty od wypuszczenia utworu, do którego zaprosił mocnych graczy ze środowiska hip-hopowego.

W „CMFT Must Be Stopped” pojawią się Tech N9ne i Kid Bookie, popularni raperzy, a przy tym bardzo dobrzy kumple Taylora. Z pierwszym z nich Taylor pięć lat temu nagrał wspólny utwór „Wither”, z drugim zaś w ubiegłym roku stworzył głośny singiel „Stuck In My Ways”, o którym pisaliśmy na RockMetalNews.pl. Teraz wszyscy trzej spotkają się w utworze „CMFT Must Be Stopped”.

„CMFT Must Be Stopped” to zapowiedź pierwszej solowej płyty lidera Slipknot. Album został nagrany w czasie lockdownu spowodowanego pandemią. Krążek ma ukazać się wczesną jesienią.

O swoim solowym debiucie Taylor opowiedział, goszcząc w nowym podcaście Lzzy Hale, wokalistki Halestorm.

– Nagraliśmy 25 utworów w jakieś dwa i pół tygodnia – wyjawił Taylor. – Wcześniej dużo mówiłem o wydaniu solowej płyty. W pewnym momencie stwierdziłem: „To idealny czas, żeby to zrobić.

Frontman Slipknot zdradził, że w nagraniach pomogli mu członkowie zespołu, z którym wcześniej dawał występy solo, a także kilku zaprzyjaźnionych muzyków, w tym Christian Martucci, kolega ze Stone Sour. Muzycznie materiał ma być eklektyczny, ale utrzymany w rockowej konwencji.

Przypomnijmy: Slipknot miał wystąpić w Trójmieście 3 sierpnia. Fani będą jednak musieli poczekać na koncert Amerykanów nieco dłużej. Wydarzenie zostało przeniesione na 2021 r.

Merch Slipknot znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV