Metalmania 2018 z kolejnymi ogłoszeniami. Kto dołączył do obsady?

Organizatorzy Metalmanii 2018 odsłaniają karty i prezentują kolejne ekipy, które zasilą obsadę imprezy. Obok już ogłoszonej gwiazdy, norweskiej formacji Emperor, miejsce w line-upie wydarzenia zajmują Xentrix i Terrordome.

Organizatorzy Metalmanii, która w kwietniu tego roku powróciła po blisko dekadzie, jasno stawiają sprawę: ich impreza ma oddawać bogactwo i różnorodność współczesnego metalu. Z najnowszych ogłoszeń ucieszą jednak przede wszystkim miłośnicy dobrego thrashu. Do obsady wydarzenia dołączają bowiem konkretni thrasherzy: Xentrix i Terrordome!

„Xentrix to najbardziej uznana brytyjska formacja thrash metalowa, a występ na Metalmanii będzie pierwszym koncertem tego zespołu w Polsce” – zachęcają organizatorzy, agencja Metal Mind Productions.

Xentrix zagra na głównej scenie Metalmanii. Terrordome, polska formacja, która 7 kwietnia 2018 r. również zamelduje się w katowickim Spodku, pokaże się na małej scenie – tej samej, na jakiej w zeszłym roku grały takie kapele, jak ThermiT czy Thaw.

Przypomnijmy: w tym roku Metalmania odbyła się pierwszy raz od blisko dekady. 22 kwietnia w katowickim Spodku zagrały m.in. formacje Samael, Moonspell i Coroner, a także cała plejada reprezentantów polskiej sceny metalowej – z Vaderem i Furią na czele.

Naszą videorelację z Metalmanii 2017 możecie sprawdzić poniżej.

Biletów na przyszłoroczną Metalmanię szukajcie na: shop.metalmind.com.pl, a koszulek i wszystkiego, czego potrzebujecie na koncerty – na RockMetalShop.pl.

fot. Frank Schwichtenberg (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV