Materia znów zaatakuje Zachód. Plan: Holandia, Belgia i Anglia

„Jak się wraca z takiej trasy, to pojawia się smutek” – kilka miesięcy temu mówiła nam Materia, kiedy kilka dni po ich powrocie z zachodnioeuropejskiej trasy spotkaliśmy się na wywiadzie. W najbliższym czasie zespół bynajmniej nie będzie miał na co narzekać. Materia znów obiera kurs na zachód!

Dwa koncerty w Polsce – 22 września w Chorzowie i dzień później w Brzegu – a następnie pełnoprawny, zachodnioeuropejski trip. Tej jesieni Materia nie będzie narzekać na brak wrażeń.

Po niedawnym Materiafeście, na który udało im się ściągnąć Behemotha, Riverside i Illusion, Materia ujawniła koncertowe plany – a te nie kończą się na listopadowej trasie z Tides From Nebula, o której zespół poinformował już wcześniej.

Zanim Materia objedzie Polskę z Tides From Nebula, pochodząca ze Szczecinka formacja po raz kolejny zaatakuje Zachód, tym razem docierając do Holandii, Belgii i Anglii, gdzie w sumie zagra 5 koncertów, w tym jeden na prestiżowym festiwalu Mammothfest, na którym wystąpi również inny polski band – poznański ThermiT.

Bieżących koncertów Materii szukajcie w naszym kalendarium koncertów.

Dla zainteresowanych – poniżej zamieszczamy nasz niedawny wywiad z zespołem w osobie Tadeusza „Tedego” Piesiaka, a także videorelację ze organizowanego przez Materię MateriaFestu, na którym pojawiliśmy się z naszą kamerą.

Materię możecie śledzić na Facebooku via [link]


Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV