Mastodon zaprezentował kolejny utwór z nadchodzącej płyty

Mastodon nie zwalnia tempa. Grupa zaprezentowała kolejny utwór zapowiadający album „Emperor Of Sand”, który z końcem marca ujrzy światło dzienne. Oto „Show Yourself” – energiczny, potężnie brzmiący sztos prosto od zwariowanych metalowców z Atlanty!

Niespełna 3 lata po premierze ostatniego albumu Mastodon szykuje się do wydania nowego krążka. Premiera płyty „Emperor Of Sand” – bo taki tytuł będzie nosił krążek – planowana jest na 31 marca. Na stronie zespołu już teraz można składać preorderowe zamówienia.

Na YouTube tymczasem pojawił kolejny numer, który Mastodon wypuścił w ramach promocji wydawnictwa. To wzbogacony o rysunkową animację utwór „Show Yourself”.

Jeśli chodzi o sam krążek, „Emperor of Sand” będzie kolejnym albumem koncepcyjnym w dorobku Amerykanów. Jak tłumaczy zespół, jego temat przewodni to temat raka, który w ostatnich latach zebrał śmiertelne żniwo w otoczeniu grupy. Płyta została wyprodukowana przez członków Mastodon oraz Brendana O’Briena, cenionego producenta, mającego na koncie współpracę m.in. z AC/DC i Rage Against the Machine.

Pierwszy singiel zapowiadający album możecie sprawdzić w artykule. Merch Mastodon znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV