Mastodon wyda nowy materiał. „Cork Dark Place” jeszcze we wrześniu!

Niespodzianka dla fanów Mastodon, którzy po niedawnej premierze płyty „Emperor of Sand” nie mogą doczekać się nowego materiału Amerykanów. Jeszcze w tym roku – i to niebawem – zespół wyda kolejny krążek. Znamy szczegóły „Cold Dark Place”!

Jeśli szalony klimat Mastodon trafia w wasz gust, 22 września musicie być czujni. Tego dnia pochodząca z Atlanty formacja wypuści nowe wydawnictwo: 4-utworową epkę, zawierającą niepublikowane dotąd nagrania grupy.

Trzy spośród utworów, które trafią na krążek, pochodzą z sesji „Once More ‚Round the Sun”, płyty wydanej przez Mastodon w 2014 r. Czwarty, tytułowy „Cork Dark Place”, to efekt sesji jeszcze gorącego albumu „Emperor of Sand”, którego premiera miała miejsce w marcu br.

Na winylu „Cold Dark Place” ukaże się 27 października – krótko przed planowaną wizytą zespołu w Polsce. Przypomnijmy: 11 listopada Mastodon zagra w warszawskiej Progresji. Gościem specjalnym ma być Scott Kelly, jeden z założycieli formacji Neurosis. W roli supportu zaprezentują się post-metalowcy z Russian Circles.

Biletów szukajcie na www.knockoutprod.net/sklep

Poniżej udostępniamy najnowszy klip Mastodon, świeżo opublikowany obraz do utworu „Steambreather” z „Emperor of Sand”.

Po koszulki i inne rzeczy związane z Mastodon zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV