Mastodon prezentuje pierwszy utwór z „Cold Dark Place”

Wygląda na to, że ten rok należy do nich. Po znakomitym odbiorze „Emperor of Sand” Mastodon jeszcze we wrześniu wyda nowy materiał. Ich tempo imponuje – tak jak tempo nowego utworu, który właśnie zaprezentowali. Oto „Toe to Toes”.

Mastodon po raz kolejny daje się poznać jako zespół, któremu nie brakuje energii – tej scenicznej i tej do działania. Wydany w marcu album „Emperor of Sand” dał im największy w karierze sukces sprzedażowy, ale oni idą dalej.

Na 22 września ekipa Mastodon ma zaplanowaną premierę nowego wydawnictwa. Epka „Cold Dark Place” ma zawierać 4 utwory. Trzy z nich pochodzą z sesji „Once More‚ Round the Sun”, płyty wydanej przez Mastodon w 2014 r., czwarty zaś z sesji „Emperor of Sand” – i to ten utwór zaprezentowali właśnie panowie Dailor, Hinds, Kelliher i Sanders.

Odsłuch udostępniamy poniżej.

Przypominamy: 11 listopada Mastodon zagra w warszawskiej Progresji. Gościem specjalnym koncertu będzie Scott Kelly, jeden z założycieli formacji Neurosis. W roli supportu zaprezentują się post-metalowcy z Russian Circles.

Biletów szukajcie na www.knockoutprod.net/sklep

Po koszulki i inne rzeczy związane z Mastodon zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV