„Lost In The Moment” – nowy singiel We Came As Romans

Wraz ze zbliżającą się premierą „Cold Like War”, najnowszego albumu We Came As Romans, grupa stopniowo publikuje nowy materiał. Zespół wrzucił do sieci kolejny utwór. „Lost In The Moment” to drugi singiel promujący krążek, który na sklepowe półki trafi 20 października.

To będzie obfita jesień, jeśli chodzi o metalcore’owe premiery. „Cold Like War” We Came As Romans należy do najbardziej wyczekiwanych.

– Szczerze mówiąc, robienie tego albumu było frustrujące – o pracach nad „Cold Like War” w najnowszym wywiadzie dla Rocksound.tv opowiada Dave Stephens, głos We Came As Romans. – Większość branży muzycznej odwróciła się od nas podczas ostatniego procesu nagraniowego. Wiele osób nas skreśliło.

– Mieliśmy wiele do udowodnienia również naszym fanom. Wielu z nich również w nas zwątpiło. Był to dla nas straszny czas – przyznaje Stephens i dodaje: – Wiedzieliśmy, że musimy zrobić coś naprawdę dobrego, dlatego zamknęliśmy się na rok. Nigdzie nie podróżowaliśmy, nie graliśmy koncertów. Zupełnie nic przez rok.

Wokalista zapewnia, że całą frustrację zespół zamknął w utworach, przez co „Cold Like War” ma zabrzmieć znacznie potężniej niż poprzednie wydawnictwa We Came As Romans. Póki co znamy dwa utwory z płyty – tytułowy „Cold Like War” oraz najnowszy, świeżo opublikowany „List In The Moment”.

Utwór wraz z klipem udostępniamy poniżej.

Ostatnim albumem zespołu pozostaje „We Came As Romans” z 2015 r.

Skład grupy tworzą obecnie Joshua Moore, Dave Stephens, Lou Cotton, Andy Glass, Kyle Pavone i David Puckett.

Koszulki We Came As Romans znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV