Lars Ulrich żartuje z fanów. „Who’s playing tonight?”

Mała rzecz, ale potrafi poprawić nastrój – furorę robi krótki film, opublikowany na Instagramie Metalliki. W roli głównej wystąpił Lars Ulrich, który zza opuszczonej szyby samochodu postanowił zapytać fanów, kto zagra w mieście – oczywiście w dzień koncertu Metalliki.

Wszystko działo się w Filadelfii, gdzie Metallika występowała w miniony weekend. Przejeżdżając w pobliżu stadionu futbolowego Lincoln Financial Field, na którym miał odbyć się koncert, Lars postanowił zrobić fanom niespodziankę.

„Kto dzisiaj gra?” – rzucił zza opuszczonej szyby auta do metalheadów pędzących na gig. Ci początkowo ewidentnie nie wiedzieli, z kim mają do czynienia. Po chwili jednak zorientowali się, że zatrzymał się przy nich perkusista zespołu, na którego koncert właśnie śpieszyli.

Wszystko zarejestrowały kamery. Film pokazujący reakcję fanów Metalliki na żart Larsa podbija internet. Video udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: aktualnie Metallica promuje wydany w zeszłym roku album „Hardwired… to Self-Destruct”, grając koncerty w Stanach Zjednoczonych. Do Europy przeniesie się we wrześniu. W Polsce zagra dopiero w 2018 r., 28 kwietnia w Tauron Arenie Kraków.

O polskim koncercie zespołu pisaliśmy w artykule: „Metallica wystąpi w Polsce. Będzie promować materiał z «Hardwired»”.

Merch Metalliki dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Ralph Arvesen (CC BY-SA 2.0)

Who’s playing tonight?! #metallica #worldwired #metinphilly #whosplayingtonight @jessicamillerofficial

Post udostępniony przez Metallica (@metallica)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV