Lars Ulrich o swojej ulubionej aplikacji. „Jestem uzależniony od Apple”

Może jako perkusista polega na swojej własnej, oldschoolowej technice, ale w kwestii technologii nie patrzy wstecz. „Jestem uzależniony od sprzętów Apple. Podejrzewam, że moja rodzina ma więcej niż 30 urządzeń tej marki – wyznał Lars Ulrich w rozmowie z „The Wall Street Journal”.

– Moją ulubioną aplikacją jest Flight Radar 24, który jest trochę jak czujnik ruchu w powietrzu. Możesz zobaczyć, jak dużo samolotów jest w danym momencie w powietrzu, dokąd lecą, skąd są, gdzie aktualnie się znajdują, na jakiej są wysokości i tak dalej – opowiada Ulrich, opisując swoją ulubioną apkę. – Piję herbatę, zakasuję rękawy, siadam i patrzę.

– Jestem uzależniony od sprzętów Apple – dodaje perkusista. – Podejrzewam, że moja rodzina ma więcej niż 30 urządzeń tej marki. Jedno w naszym domu pochodzi od innego producenta. To Panasonic KX-T7633-B, telefon stacjonarny. Muszę mieć coś takiego w domu. Mieszkam na wzgórzu i mam gówniany zasięg.

– Podróżuję z kilkoma iPodami Classic – ciągnie Ulrich. – Jestem oddany Apple Music i Spotify. Korzystam z obu serwisów, ale na iPodach mam całą kolekcję muzyki. Słucham z nich rzeczy, których nie ma na serwisach streamingowych. Np. wczoraj z moją żoną słuchaliśmy starego Budgie. Chciała posłuchać „Crash Course in Brain Surgery” z płyty „In For The Kill”. Nie było tego na Apple Music!

Co do obecności albumów Metalliki w streamingu możecie być spokojni – znajdziecie je we wszystkich wiodących serwisach. Wszak Metallica w prowadzeniu muzycznego biznesu nie ma sobie równych.

Przypomijmy: wydany jesienią 2016 r. album „Hardwired… to Self-Destruct” pokrył się platyną w USA, wykręcając imponujące wyniki również w Polsce („Hardwired” był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem ub.r.). Krążek uplasował się ponadto na 1 miejscu list przebojów m.in. w Szwecji, Australii i Nowej Zelandii.

Merch Metalliki, w tym całą gamę ciuchów i gadżetów związanych z „Hardwired”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

A jeśli tak jak Lars Ulrich jesteście mobilni i lubicie apki, sprawdźcie też tę – nową, unikatową aplikację RockMetalShop.pl. Aplikację znajdziecie w Googla Play.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV