Katatonia kolejną gwiazdą Castle Party 2018

Czekaliście na polski koncert Katatonii? Mamy dla was dobrą wiadomość: grupa wystąpi na przyszłorocznej odsłonie festiwalu Castle Party – m.in. obok formacji Samael. „To nie koniec przyszłorocznych atrakcji” – zapewniają organizatorzy.

„Prosicie o niego od lat i właśnie w przyszłym roku nadarzy się okazja zobaczenia ich na naszej zamkowej scenie” – zaproszenie zespołu Katatonia na Castle Party komentują organizatorzy wydarzenia. „Mają na koncie wiele przebojów, które na pewno zagrają dla was podczas przyszłorocznej imprezy”.

Założona w 1991 r. w Sztokholmie Katatonia swój ostatni, 11. album „The Fall of Hearts” wypuściła w 2016 r.., krótko po jego premierze odwiedzając Polskę na trzech koncertach – w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Powrót szwedzkiej ekipy do Polski będzie więc kolejną okazją do sprawdzenia jeszcze gorącego materiału Katatonii.

Warto odnotować, że oprócz Katatonii świeży materiał w Bolkowie zaprezentuje również Samael – szwajcarska legenda black/industrial metalu, która 13 października wyda pierwszy album od 6 lat.

Pozostałych artystów, którzy zagrają na Castle Party 2018, sprawdzicie na oficjalnej stronie imprezy.

Festiwal odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2018 w Bolkowie.

Licencjonowanych koszulek Katatonii, Samaela i innych zespołów szukajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV