John Revolta udostępnia cały album – kolejny będzie po polsku!

Rockowa formacja John Revolta udostępnia do odsłuchu swój ostatni album „Freedom Bomb” i zapowiada nowy krążek, który wrocławianie nagrają w całości po polsku.

– „Freedo Bomb” staje się powoli dla nas zamkniętym rozdziałem – mówi Bartes, gitarzysta zespołu. – Promowały go klipy, single i trasa w Polsce oraz zagranicą. Dziś oddajemy słuchaczom ten album do odsłuchu w całości. To z naszej strony także zapowiedź czegoś nowego. Kończymy pracę nad nową płytą John Revolta, która co może być dla niektórych zaskakujące, będzie zawierać wyłacznie polskojęzyczne utwory.

„Freedo Bomb” oraz promujący krążek singiel „Electric Sun” udostępniamy poniżej.

Co do nowego materiału Revolty – mamy kontakt z zespołem i trzymamy rękę na pulsie. Będziemy informować o wszystkich nowościach z obozu grupy. Jeśli chcecie być na bieżąco – zespół możecie śledzić via [link]

John Revolta to czteroosobowy skład z Wrocławia powstały w 2012 r. W swojej twórczości formacja łączy elementy takich gatunków, jak hard rock, grunge czy stoner. John Revolta ma na koncie dwa albumy: „Explode” z 2013 r. oraz wydany w 2016 „Freedom Bomb”. Obecnie formacja pracuje nad trzecim krążkiem.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV