Jest oficjalny plakat Festiwalu Uwolnić Muzykę

Organizatorzy Festiwalu Uwolnić Muzykę pokazali oficjalny plakat wydarzenia. Impreza odbędzie się w dniach 26-27 lipca nad akwenem Kajaki w Środzie Śląskiej. Zagrają m.in. Rotting Christ, Vader i Vane.

Autorką plakatu, który możecie zobaczyć poniżej, jest Marta Stawska. Widniejące na nim nazwy zespołów to pełna obsada Festiwalu Uwolnić Muzykę. Jeśli macie problem z rozszyfrowaniem niektórych z nich, wymieniamy wszystkie zaproszone kapele: Rotting Christ, Vader, Tortharry, Jarun, Sunnata, Vane, Popiół, Undertheskin, Lilla Veneda, Spatial, Moyra, Heresy Denied i Rosarian.

– Festiwal rozpoczął swoje działanie w 2012 r. – przed ostatnim Festiwalem Uwolnić Muzykę opowiadał nam Mirosław Chołda, szef festiwalu. – Przez ten czas gościliśmy 80 zespołów z Polski, Niemiec, Holandii i innych krajów. Najważniejszą ideą, która determinuje również nazwę „Uwolnić Muzykę”, jest to, by przedstawić zespoły, które nie są na pierwszych stronach gazet, nie ma ich w mainstreamowych rozgłośniach, ale swoim dorobkiem i biografią prezentują wysoką jakość.

– Nie zawężamy się do żadnego konkretnego działu muzyki metalowej. Wręcz przeciwnie. Próbujemy mieszać różne rodzaje muzyki – zapewniał nas organizator wydarzenia.

Biletów na tegoroczny Festiwal Uwolnić Muzykę szukajcie na Biletyna.pl, GoOut.net, Kupbilecik.pl i Ticketmaster.pl.

Jako patron medialny wydarzenia polecamy!

W ubiegłym roku na Festiwalu Uwolnić Muzykę wystąpiły m.in. zespoły Batushka, Kat & Roman Kostrzewski, In Twilight’s Embrace i Thar Ai. Impreza odbywała się w dniach 27-28 lipca.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV