Jarocin Festiwal: Znamy szczegóły i gwiazdy festiwalu

Organizatorzy Jarocin Festiwalu odsłaniają karty. Wbrew wcześniejszym obawom w „stolicy polskiego rocka” nie będzie disco polo. Będzie rock. Polski. Jako główne gwiazdy zagrają Dżem, Renate Przemyk oraz Sebastian Riedel & Cree.

Dwa dni i dużo polskiego rocka – tak w skrócie przedstawia się tegoroczny Jarocin Festiwal. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 lipca. Jego integralną częścią będzie konkurs dla młodych zespołów.

„Tegoroczny, dwudniowy Jarocin Festiwal zgodnie z oczekiwaniami zarówno mieszkańców, jak i gości festiwalowych, powróci na ulicę Maratońską w Jarocinie” – dowiadujemy się z komunikatu opublikowanego przez organizatorów wydarzenia.

Pierwszego dnia Jarocin Festiwalu swoje jubileusze świętować będą Renata Przemyk (30-lecie) oraz Sebastian Riedel & Cree (25 lat).

Drugi dzień będzie należał do zespołu Dżem, który w tym roku świętuje 40-lecie działalności artystycznej.

To oczywiście nie wszystko. Do Jarocina przyjadą również inni wykonawcy. Marek Piekarczyk, Róże Europy i Sidney Polak – wszystkich znajdziecie na plakacie poniżej.

Sprzedaż biletów na Jarocin Festiwal 2019 rusza 13 maja o godz. 13.00. Bilety będzie można nabywać za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl oraz w Jarocinie (m.in. w Spichlerzu Polskiego Rocka).

Pula pierwszych 200 biletów w serwisie Biletomat.pl ma kosztować 79 zł. Do 12 lipca za karnet dwudniowy trzeba będzie zapłacić 139 zł. W dniu koncertu cena ta wyniesie 179 zł. Cena biletu jednodniowego wyniesie 99 zł.

Przypomnijmy: jak informowano wcześniej, na Jarocin Festiwalu mieli występować wykonawcy disco polo. Informację tę zdementował jednak obecny burmistrz Jarocina Adam Pawlicki.

Naszą relację z ubiegłorocznego Jarocin Festiwalu, a dokładniej: z odbywającego się w ramach festiwalu metalowego Black Waves Festu, udostępniamy poniżej.

Szczegóły festiwalu znajdziecie na stronie www.jarocinfestiwal.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV