Jared Leto z główną rolą w nowym filmie z serii „Spider-Man”

Kolejny film do swojego filmowego dorobku dopisze Jared Leto. Wokalista 30 Seconds To Mars, który od lat prowadzi udaną karierę aktorską, zagra główną rolę w najnowszym spin-offie „Spider-Mana”.

W 2016 r. frontman 30 Seconds To Mars zagrał Jokera, głównego przeciwnika Batmana, w stworzonym przez Warner Bros na podstawie uniwersum DC Comics filmie „Legion samobójców”. Teraz wokalista pojawi się w świecie Marvela, który na ekrany kin wprowadziła firma Sony Pictures.

Jak poinformowano, Leto będzie głównym bohaterem najnowszego spin-offu „Spider Mana” poświęconego postaci Michaela Morbiusa, jednego z głównych wrogów Człowieka Pająka, który wskutek nieudanego eksperymentu przemienił się w wampira.

Póki co nie wiadomo, kiedy film mógłby ujrzeć światło dzienne. Nie podano też żadnych innych szczegółów poza informacją, że film zrealizuje reżyser Daniel Espinosa

Przypomnijmy: jako aktor Jared Leto debiutował na początku lat 90. (jego pierwszą rolą był występ w serialu „Zimni i szaleni”). W kolejnych latach wokalista 30 Seconds To Mars pojawiał się w takich filmach, jak „Requiem dla snu”, „Witaj w klubie” i „Blade Runner”.

W Polsce 30 Seconds to Mars wystąpią 9 sierpnia w Tauron Arenie Kraków. Sprzedaż biletów na koncert prowadzi agencja Live Nation.

Merch 30 Seconds to Mars, w tym różne modele koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Moses (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV