Illusion rusza na koncerty. Na początek Poznań, Szczecin i Gdańsk

Fani Illusion mogą już odliczać dni do jesiennej trasy, którą zespół rozpocznie 17 listopada w Poznaniu. Do końca roku Lipa & Co. odwiedzą dziewięć miast. Podpowiadamy, gdzie będzie można ich zobaczyć!

– Bardzo kochamy tę robotę – w wywiadzie, który przeprowadziliśmy z Illusion na niedawnym Materiafeście, deklarował Jerry, gitarzysta grupy. Zamiłowanie zespołu do koncertowania tej jesieni znów da o sobie znać.

Pochodząca z Trójmiasta formacja startuje z trasą, w ramach której zaprezentuje materiał z płyty, niebawem mającej ujrzeć światło dzienne. Pierwszymi przystankami, gdzie zatrzyma się ekipa Illusion, będą kolejno: Poznań (17 listopada), Szczecin (18 listopada) i Gdańsk (19 listopada).

W roli supportów na poszczególnych koncertach pojawią się Basement, Alpha Dog i Holyguns. Wszystkie daty znajdziecie w naszym koncertowym kalendarium.

Sama trasa będzie ma prosty cel: pokazać nowy materiał Illusion. Co wiemy o nadchodzącym wydanictwie?

– To będą mroczne historie – o tekstach na nowym albumie w niedawnym wywiadzie opowiadał nam Lipa, frontman Illusion. – Rzeczywistość nie nastraja optymistycznie. Jest dość mrocznie, choć są też historie, gdzie jest światełko na końcu tunelu. Opowiadam o swoich stanach, o tym, jak obecnie widzę świat. Na pewno nie będzie wesoło.

Wśród gości na nowym albumie Illusion ma znaleźć się Litza, lider Luxtorpedy.

Zespół póki co nie zaprezentował żadnego singla promującego zapowiadane wydawnictwo.

Nasz niedawny wywiad z Illusion możecie obejrzeć poniżej.

fot. P. Garbowski

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV