Flea wziął ślub. „Moje życie zmieniło się raz na zawsze”

Flea wkroczył na nową drogę życia. Charyzmatyczny basista Red Hot Chili Peppers poślubił projektantkę mody Melody Ehsani. Muzyk opublikował jedno ze ślubnych zdjęć na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

„Moje życie zmieniło się raz na zawsze. Jestem dożywotnio pokorny i wdzięczny. Osoba, która widzi mnie w całości i dobrze wie, kim jestem, czyli moja żona” – tymi słowami Flea zaprezentował fanom swoją nową małżonkę.

Zdjęcie pary młodej udostępniamy poniżej.

Jeśli wierzyć informacjom, które podaje serwis „E! News”, para stanęła na ślubnym kobiercu zaledwie miesiąc po zaręczynach. Dla Flea jest to drugie małżeństwo. Muzyk był wcześniej żonaty z Loeshą Zeviar, z która ma córkę. Basista ma jeszcze jedną córkę ze związku z modelką Frankie Rayder.

Przypomnijmy: 16 października do księgarń trafiła najnowsza biografia Flea. W „Acid for the Children” basista Red Hot Chili Peppers szczerze opowiada swoją prawdziwą historię. Więcej na temat książki przeczytacie w artykule: „Flea prezentuje nową biografię. «Acid for the Children»”.

Ostatni album Red Hot Chili Peppers pt. „The Getaway” ukazał się w 2016 r. Zespół pracuje nad następcą płyty. Póki co jednak nie znamy przybliżonej daty premiery wydawnictwa.

Koszulki, płyty i inne produkty związane z Red Hot Chili Peppers znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Carlos Delgado (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV