Five Finger Death Punch udostępniają nowy utwór

Nowy album Five Finger Death Punch to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku. Zespół udostępnił właśnie drugi singiel z płyty „F8”, którego oficjalna data premiery została wyznaczona na 28 lutego.

„Full Circle” to jeden z najnowszych utworów amerykańskiej kapeli, która w pewnym sensie zaczyna od nowa. Wygląda na to, że po wielu zawirowaniach członkowie Five Finger Death Punch, w tym wokalista Ivan Moody, odnaleźli wewnętrzny spokój.

– Ostatnie kilka lat to dla naszego zespołu sukcesy, ale też bardzo burzliwy okres. Udało nam się przetrwać sztorm. Co więcej, jesteśmy dużo lepsi niż kiedykolwiek – twierdzi gitarzysta Zoltan Bathory.

– Tym razem byliśmy skoncentrowaną, trzeźwą kapelą. To nasz najważniejszy album. Oddaje odrodzenie, rozwój i głębię w wymiarze osobistym i muzycznym – przekonuje muzyk.

Dla mnie ten album to rozgrzeszenie. Wszystko, co robiłem do tej pory, prowadziło mnie do tego momentu – dodaje Ivan Moody.

Jeszcze gorący singiel „Full Circle” udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: dyskografię Five Finger Death Punch zamyka wydany w 2018 r. album „And Justice For None”.

„And Justice For None” to ostatni album nagrany z perkusistą Jeremym Spencerem, który opuścił zespół przez problemy z kręgosłupem. Spencer po rozstaniu z Five Finger Death Punch wstąpił do policji, jego miejsce w zespole zajął zaś bębniarz Charlie „The Engine” Engen.

Licencjonowany merch Five Finger Death Punch, w tym koszulki, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV