Film o Nergalu. Jest druga zapowiedź

Filmowa biografia Nergala coraz bliżej. W sieci pojawiła się druga zapowiedź filmu „Adam The Apostate. Nergal The Heretic”, w którym muzyk wypowiada się na temat swoich problemów z polskim prawem.

Nergal to postać, której biografia jak mało która nadaje się na film. Lider Behemotha wzbudza kontrowersje, zarówno w środowisku fanów metalu, jak i w środowiskach konserwatywnych. Nergal lubi prowokować W efekcie muzyk kilka razy stawał już przed sądem, broniąc się m.in. przed zarzutem obrazy uczuć religijnych.

Problemy z prawem Nergala będą poruszone w jego filmowej biografii. Dowiadujemy się tego z drugiego trailera filmu „Adam The Apostate. Nergal The Heretic”.

– Mamy paragraf 196 w Polsce, który nadal istnieje – w klipie zauważa Nergal. – Oczywiście powinien on być usunięty z naszego kodeksu prawnego. Wielu ludzi stara się go wykorzystać jako broni politycznej. Przez ten paragraf jestem łatwym celem. Cokolwiek robię, może być nazwane bluźnierstwem.

Drugi trailer „Adam The Apostate. Nergal The Heretic” możecie zobaczyć poniżej.

Data premiery filmu nie została jeszcze ujawniona. Reżyserem „Adam The Apostate. Nergal The Heretic” jest Claudio Marino, szwedzki twórca, który realizował niedawno teledysk Behemotha do utworu „A Forest”, a wcześniej współpracował m.in. z Ghost i Watain. Bazą filmu są wypowiedzi Nergala zarejestrowane w różnych lokacjach.

„Ci, którym podoba się moja książka, mogą potraktować to jako jej uzupełnienie” – zapowiada Nergal.

Czekamy na więcej szczegółów!

Pełną ofertę merchu Behemotha znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV