Enter Shikari na dwóch koncertach w Polsce

Koncerty, które mają się odbyć latem, wydają się mocno zagrożone, ale przynajmniej jesień zapowiada się coraz ciekawiej. W październiku na dwa koncerty do Polski przyjedzie formacja Enter Shikari.

Nowoczesne, potężne i zarazem inteligentne – brzmienie Enter Shikari zrobiło furorę w świecie ciężkich brzmień. O jego zjawiskowości polscy fani tej jesieni będą mogli przekonać się dwukrotnie. Anglicy najpierw wystąpią 21 października w warszawskim Palladium, a następnie 22 października w krakowskim klubie Kwadrat. Oba wydarzenia organizuje agencja Live Nation.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 27 marca, o godz. 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Już 25 marca o godz. 12.00 bilety będą mogli nabyć klienci banku Citi Handlowy. Dzień później o godz. 10.00 wystartuje przedsprzedaż Ticketmaster.

Post-hardcorowy zespół Enter Shikari został założony w Hertfordshire w Anglii w 2003 r. Grupa zadebiutowała w tym samym roku epką „Nodding Acquaintance”. Sukces dwóch kolejnych epek wydanych rok później („Sorry, You’re Not a Winner” i „Anything Can Happen in Next Half Hour”) przyczynił się do poszerzenia grona ich fanów oraz umocnił zespół w przekonaniu, aby wydawać muzykę na własną rękę, odrzucając tym samym propozycje dużych wytwórni.

Najnowszy album Enter Shikari pt. „Nothing Is True & Everything Is Possible” ukaże się 17 kwietnia.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV