Emperor zaprasza polskich fanów na Mystic Festival

Nie macie jeszcze biletów na Mystic Festival? Lepiej się pośpieszcie, bo jest ich coraz mniej. Dla tych, którzy potrzebują specjalnego zaproszenia, niespodziankę przygotował norweski Emperor.

26 czerwca historia zatoczy koło. Emperor był headlinerem pierwszego Mystic Festival, który odbył się w 1999 r. Po 20 latach Norwegowie znów wezmą udział w imprezie, tym razem przyjeżdżając do krakowskiej Tauron Areny.

Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. Ihsahn & Co. już czują klimat Mystic Festival i zapraszają fanów.

„Do zobaczenia na miejscu!” – zachęcają członkowie Emperor w video opublikowanym na stronie festiwalu (film udostępniamy poniżej).

Oprócz norweskich mistrzów black metalu na Mystic Festival zagra w sumie 28 wykonawców, w tym Slipknot, Sabaton i King Diamond. Pełen line-up znajdziecie na www.mysticfestival.pl

Bilety wciąż są w sprzedaży. Ci, którzy jeszcze ich nie mają, a chcą wziąć udział w festiwalu, powinni się pośpieszyć – zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszy dzień Mystic Festival. Ponad 70 proc. miejsc (karnetów oraz biletów jednodniowych) zostało już sprzedanych!

My polecamy wzięcie udziału w konkursie na fapnage’u RockMetalShop.pl. Szczegóły znajdziecie via [link]

Mystic Festival to największy festiwal metalowy w Polsce. W tym roku wydarzenie odbędzie się 25 i 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków oraz w otaczającym halę parku Lotników.

Wydarzenie organizuje Mystic Coalition, czyli połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV