Dream Theater na koncercie w Polsce w 2020

Progmetalowa legenda odwiedzi Polskę na początku 2020 r. Mowa o grupie Dream Theater, która zamierza świętować 35-lecie specjalną trasą. W ramach tournée zespół przyjedzie do Wrocławia.

Koncert odbędzie się 20 lutego we wrocławskiej Hali „Orbita”. Wydarzenie będzie częścią trasy – Celebrating 20 years of Scenes From A Memory”!

Podczas nadchodzącego tournée grupa zagra prawie 30 koncertów w całej Europie. Członkowie Dream Theater przygotowali dla swoich fanów specjalny trzygodzinny set zawierający m.in.: wykonanie kultowego albumu „Metropolis pt. 2: Scenes From A Memory” w całości!

John Petrucci na temat nadchodzącej trasy:

„Dla tych, którzy byli na premierze „Scenes From A Memory” 20 lat temu, będzie to szansa na przeżycie wspomnień, ale także doświadczenie naszej muzyki w całkiem nowym sposób, tak jak pierwotnie było to założone – trasę komentuje John Petrucci, gitarzysta Dream Theater. – Do naszych wizualizacji dodaliśmy nowe, animowane sceny, które będą ukazywać bohaterów oraz ich historię podczas całego koncertu w zupełnie nowym świetle.

Dla naszych fanów, których jeszcze nie było na świecie 20 lat temu, albo byli jeszcze za młodzi, będzie to okazja, by doświadczyć „Scenes” po raz pierwszy w całości. Nie możemy się już doczekać – dodaje muzyk.

Przedsprzedaż biletów na koncert wystartuje już w najbliższy piątek, 13 września, o godz. 10:00. Bilety będzie można zakupić na: www.sklep.knockoutprod.net oraz na Eventim.pl.

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Po merch Dream Theater zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV