Deadpoint odsłania karty. Nowy utwór wrocławskiej ekipy

Deadpoint odsłania karty i pokazuje efekt jednodniowej sesji w studiu – a tym jest premierowy numer wraz z klipem. „Utwór będzie częścią naszego nadchodzącego albumu” – wyjaśnia wrocławska ekipa.

Niedawno tłumaczyli nam, że otwierają nowy rozdział, zostawiając za sobą materiał z debiutu. Wygląda na to, że członkowie Deadpoint rzeczywiście nie próżnują, a w szeregach zespołu trwa mobilizacja. Następce nagranego w studiu Perły z Acid Drinkers albumu „The Art Of Deception” Deadpoint promuje świeżo opublikowanym utworem „Trenches”.

„Ponieważ dawno nie prezentowaliśmy nowej muzyki, postanowiliśmy, że zrobimy jednodniową sesję nagraniową, by pokazać wam, nad czym obecnie pracujemy” – wyjaśnia Deadpoint.

„«Trenches» będzie częścią naszego nadchodzącego albumu, którego produkcja wystartuje, kiedy w całośći będziemy mieli gotowy nowy materiał” – dodają wrocławianie.

Nowy utwór wrocławskiej ekipy sprawdzicie poniżej.

Deadpoint istnieje od 2012 r. Formacja ma na swoim koncie m.in. występy z Soufly, Animals As Leaders, Acid Drinkers i Illusion. W 2016 r. zespół zagrał wspólną trasę z grupą The Sixpounder.

Deadpoint możecie śledzić na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV