Dave Mustaine z córką coverują The Beatles

Konieczność kwarantanny zaowocowała prawdziwym urodzajem na domowe koncerty. Do grona artystów, którzy zostają w domu, przenosząc muzyczną aktywność do sieci, dołączył właśnie Dave Mustaine. Frontman Megadeth wraz z córką nagrał cover „Come Together” The Beatles.

Dave Mustaine może być dumny ze swojej córki. Electra Mustaine ewidentnie odziedziczyła talent po tacie, co nie raz już zdążyła pokazać, m.in. towarzysząc na scenie Megadeth. Tym razem rodzina Mustaine’ów zagrała koncert, który nieco umili wam kwarantannę. Tak brzmi „Come Together” The Beatles w wykonaniu rudowłosego lidera Megadeth i jego córki.

„Oto mały #MyMusicMoment z moim tatą, kimś, kogo nigdy nie chciałabym stracić. Właśnie dlatego Mustaine’owie zostają w domu. Mamy nadzieję, że wy też!” – pisze Electra Mustaine, komentując nagranie „Come Together”.

Koncerty online nagrywane są obecnie niemal pod każdą szerokością geograficzną. Niezależnie czy chodzi o riffy Slayera sączące się z rozkręconego wzmacniacza wystawionego na balkon, czy profesjonalne występy, takie jak ten w wykonaniu Mustaine’ów – jest to trend, który powinien utrzymać się po zakończeniu pandemii koronawirusa.

Przypomnijmy: ostatni koncert Megadeth w Polsce odbył się 12 lutego. Zespół wystąpił w Warszawie wspólnie z Five Finger Death Punch i Bad Wolves w ramach głośnej trasy MegaDeathPunch.

Krótko przed rozpoczęciem ostatniej serii koncertów Mustaine uporał się z chorobą nowotworową. Najbliższe plany jego Megadeth to nagranie długo wyczekiwanej nowej płyty.

Merch Megadeth znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

https://www.instagram.com/p/B-KsUHOpexg/?utm_source=ig_embed

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV