Członkowie Behemotha przebrali się za baranki i zażartowali z Lamb of God

Dobry humor nie opuszcza zespołu Behemoth. Przy okazji ostatniego koncertu pierwszej części pożegnalnej trasy grupy Slayer polscy blackmetalowcy postanowili w osobliwy sposób zażartować z formacji Lamb of God.

Członkom Behemotha daleko do potulnych owieczek, ale kiedy mają okazję kogoś rozbawić, potrafią być jak wilk w owczej skórze. Dosłownie.

W środe, 20 czerwca, Behemoth wystąpił w Austin, wspierając legendarnych thrasherów z zespołu Slayer, którzy po ponad 35-latach żegnają się ze sceną. W pożegnalnej trasie Slayera biorą udział również formacje Anthrax, Testament i Lamb of God. Ostatniej z nich Nergal & Co. postanowili wyciąć numer, przebierając się za baranki (nazwa Lamb of God to po polsku „Baranek Boży” – red.).

Choć same przebrania członków grupy nie wyglądały może szczególnie spektakularnie, ich taniec skradł show. Zdając sobie z tego sprawę, do Nergala i reszty dołączył początkowo mocno zdziwiony wokalista Lamb of God.

Całość możecie zobaczyć poniżej.

Trasa, na której Behemoth dołączył do Slayera, Anthrax, Testament i Lamb of God, w listopadzie dotrze do Europy, choć w innym składzie – bez Testament i Behemotha, ale za to z Obituary.

Polski przystanek The Final World Tour odbędzie się 27 listopada w Atlas Arenie w Łodzi.

Przypomnijmy: Behemoth jest w trakcie prac nad kolejnym albumem. Jak zapowiedział niedawno Nergal, nowy materiał zespołu będzie surowy, mocny i agresywny.

– To będzie inny album, inne podejście – w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził wokalista. – Nie chcę mówić o tym za dużo, bo póki co wolimy to zatrzymać dla siebie, ale cała struktura płyty, sposób, w jaki jest zbudowana, jest czymś, czego nigdy wcześniej nie zrobiliśmy.

Póki co ostatnim wydawnictwem Behemotha pozostaje koncertowe DVD „Messe Noire”.

„Messe Noire” oraz pełen merch Behemotha znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

U had it coming @lambofgod …🤪💩🤮❤

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV