Corey Taylor w nowym singlu Falling In Reverse

Corey Taylor nie próżnuje. Wokalista, który kilka dni temu chwalił się współpracą z raperem Kid Bookie, tym razem gościnnie pojawił się w nowym singlu post-hardcore’owej formacji Falling In Reverse.

Corey Taylor nie daje o sobie zapomnieć. Frontman Slipknot najwyraźniej nie lubi bezczynności. Choć wydawałoby się, że jego aktywność powinna być ukierunkowana na nowy album Slipknot, który wciąż nie jest jeszcze ukończony, a który ma się ukazać w pierwszej połowie sierpnia, wokalista co rusz zaskakuje kolejnymi projektami. Pod koniec marca był to rapowany numer nagrany z Kid Bookie, teraz – gościnna zwrotka w utworze Falling In Reverse.

Singiel „Drugs” nagrany przez Taylora z Falling In Reverse możecie odsłuchać poniżej.

Czy przed premierą wyczekiwanej płyty Slipknot Taylor zaskoczy czymś jeszcze? Z nim wszystko jest możliwe. Muzyk zapowiedział niedawno, że nie będzie się ograniczał, a wśród jego planów jest m.in. nagranie jazzu.

– Ostatnio myślałem o skompletowaniu kwartetu albo kwintetu i nagraniu jazzu, np. czegoś dark jazzowego – w niedawnym wywiadzie udzielonym RadioVegas.Rocks zdradził Taylor. – Nie chcę sprzedawać gówna. To byłoby coś do mojej osobistej kolekcji. Kocham jazz. Wielu ludzi nie wie, że słucham dużo jazzu z lat 40. i 50. Nawiedzone rzeczy, które nagrała Billie Holiday, starsze rzeczy Charliego Parkera, kiedy już odlatywał… To jest klimat, do jakiego chciałbym się zbliżyć.

– Mam już właściwie jazzowe wersje niektórych moich numerów, które bardzo chciałbym wypróbować. Utwór „Prosthetics” Slipknot na początek byłby idealny. Później „Bother” Stone Sour. Mam kapitalną, jazzową aranżację tego utworu – wyjawił Taylor.

Wygląda na to, że czka nas jeszcze sporo zaskoczeń ze strony wokalisty.

Przypomnijmy: Slipknot wystąpi w Polsce 25 czerwca na powracającym po latach Mystic Festivalu. Zespół będzie gwiazdą pierwszego dnia wydarzenia.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV