Corey Taylor rapuje w solowym singlu „CMFT Must Be Stopped”

Corey Taylor znów zaskakuje. Lider Slipknot opublikował singiel promujący jego pierwszy solowy album. W „CMFT Must Be Stopped” wokalista niespodziewanie rapuje z zaproszonymi gośćmi: Tech N9nem i Kidem Bookiem.

Corey Taylor nie zmarnował czasu spędzonego w domu w czasie lockdownu. Frontman Slipknot dopiął swego i nagrał swój pierwszy solowy album. Promocję płyty Taylor rozpoczyna od ciosu wyprowadzonego z zaskoczenia. W jeszcze gorącym singlu „CMFT Must Be Stopped”, w którym Taylora wspierają zaprzyjaźnieni hip-hopowcy Tech N9ne i Kid Bookie, wokalista udowadnia, że też potrafi nieźle rapować.

Nie spodziewajcie się typowo hip-hopowego bitu. „CMFT Must Be Stopped” to przebojowy, rockowy numer kipiący energią i wbijający się do głowy bardzo chwytliwym refrenem.

Utwór możecie sprawdzić poniżej.

Taylor najwyraźniej nie kłamał, kiedy mówił, że jego solowy album będzie eklektycznym połączeniem rocka i wielu innych gatunków. Siłą rozpędu Taylor wrzucił na YouTube jeszcze jeden solowy utwór. Singiel „Black Eyes Blues” to z kolei przyjemna, rockowa piosenka z kilkoma zaskakującymi momentami. Ten numer także możecie odsłuchać pod artykułem.

– To na pewno będzie coś opartego o rocka, ale będzie to rock, który spotyka bardzo wiele różnych rzeczy. Mocniejsze rzeczy, ale też rozbudowane, zrobione z rozmachem, monumentalne piosenki gitarowe, które będziecie chcieli śpiewać, bo taki właśnie jestem. Nie zamierzam walczyć z samym sobą – zapowiada Taylor.

Frontman Slipknot zdradził, że w nagraniach pomogli mu członkowie zespołu, z którym wcześniej dawał występy solo, a także kilku zaprzyjaźnionych muzyków, w tym Christian Martucci, kolega ze Stone Sour.

Czekamy na więcej!

Merch Slipknot znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV