Cieszanów Rock Festival szuka zespołów. Jak zgłosić kapelę?

Kolejna okazja dla niezależnych zespołów, by zaprezentować swoją muzykę przed dużą publicznością. Ruszył nabór do przeglądu zespołów Cieszanów Rock Festiwal. Do wygrania występ na dużej scenie jednego z największych polskich festiwali rockowych!

Masz własny zespół i chciałbyś zaprezentować swoje muzyczne umiejętności przed jury i publicznością Cieszanów Rock Festiwalu? Jeśli tak – to informacja dla ciebie. Trwa nabór do przeglądu zespołów Cieszanów Rock Festival.

Zgłoszenia i materiały demo (w postaci płyty z nagranymi utworami w formacie .mp3 lub audio oraz historią i składem zespołu) przyjmowane będą w terminie do 31 marca (decyduje data stempla pocztowego). Zgłoszenia, tj. formularz zgłoszeniowy oraz materiał muzyczny, trzeba przesłać najlepiej listem poleconym na adres: Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, ul. Kościuszki 4, 37-611 Cieszanów, z dopiskiem „Przegląd Zespołów CRF 2020”.

Wszystkie informacje na temat zgłoszenia znajdują się pod tym linkiem: https://www.cieszanowrockfestiwal.pl/przeglad-kapel/

Dotychczasowymi laureatami przeglądu zespołów zostały m.in. zespoły The Toobes, Heroes Get Remembered i Arek Jakubik Solo.

Przypomnijmy: w tym roku Cieszanów Rock Festival odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia. Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy to m.in. Me And That Man, Batushka i Psy Wojny.

Cieszanów Rock Festival to ugruntowana marka na festiwalowej mapie Polski. Ogólnopolski festiwal na trwałe wpisał się w kalendarz dużych imprez muzycznych w kraju i co roku gości kilkanaście tysięcy uczestników. W ubiegłym roku w Cieszanowie wystąpili m.in. Vader, Acid Drinkers, Lao Che, Pidżama Porno i Luxtorpeda.

fot. E. Wójcik

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV