Brown z kolejnym singlem z płyty „Trzy słońca”

Najnowszy teledysk do utworu „Perspektywa” prezentuje formacja Brown. Utwór pochodzi z płyty „Trzy słońca”, najnowszego wydawnictwa grupy, którego premiera miała miejsce w październiku.

Korzenie Brown sięgają początku lat dwutysięcznych. Przez lata był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych na polskiej scenie. Grupa powraca z albumem „Trzy słońca”, którego premiera odbędzie się 13 października.

– Różni się od naszych wcześniejszych wydawnictw. To concept album – komentują członkowie Brown. – Opowiada o wędrówce słońca i światła widzianych z różnej perspektywy. Na tej podstawie stworzyliśmy tytuły, a potem rozpoczęliśmy prace nad muzyką. Warstwa tekstowa zawiera wiele odniesień, ale przede wszystkim traktuje o relacjach interpersonalnych.

– W sensie brzmieniowym chcieliśmy powrócić do naszych początków, jednak ze względu na ciągle rozwijającą się w nas świadomość muzyczną będzie to kontynuacja naszych dotychczasowych założeń i wypadkowa naszych muzycznych gustów – zapowiada zespół.

Materiał z płyty „Trzy słońca” został zarejestrowany w ZED Studio. Osobą odpowiedzialną za produkcję był Tomasz Zalewski.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV