Behemoth przygotowuje się do koncertu przed kościołem. Zobacz film

Behemoth znów zamierza zrobić wokół siebie dużo szumu. Zespół przygotowuje się do koncertu, który w najbliższą sobotę zamierza zagrać przed jednym z polskich kościołów. Nergal & Co. pokazali nagranie z przygotowań do nadchodzącego wydarzenia.

Nergal od niedawna znów musi bronić się przed sądem, ale lider Behemotha najwyraźniej mało się tym przejmuje i już przygotowuje kolejny ruch, który może skończyć się kolejnym skandalem. Wraz ze swoją ekipą Nergal w najbliższą sobotę zagra specjalny koncert przed kościołem. Show będzie transmitowane online.

Członkowie Behemotha intensywnie przygotowują się do koncertu „In Absentia Dei”, o czym możecie przekonać się, oglądając materiał z próby opublikowany na fanpage’u zespołu.

– „In Absentia Dei” to potwornie wymagająca rzecz, która kosztuje nas tyle wysiłku i energii, co nagranie płyty – komentuje Nergal.

– Postanowiliśmy, że nazwiemy ten koncert „In Absentia Dei”, co oznacza „Podczas nieobecności Boga”. Miejsce, gdzie go zagramy, to dawny kościół. Uwierzcie mi, że Boga w nim nie będzie, bo wykurzymy go tym, co zamierzamy tam robić – dodaje Orion, basista Behemotha.

Materiał z próby do „In Absentia Dei” udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: NOWY FILM O NERGALU. JEST PIERWSZY TRAILER

Dokładne położenie kościoła, pod którym swój set zagra największa gwiazda polskiego metalu, jest owiane tajemnicą. Wiemy za to, że koncert będzie streamowany w 4K, a widzowie będą mogli sami wybierać, obraz z której kamery chcą w danym momencie oglądać. Dostępna będzie również opcja standardowej transmisji („Director’s Cut”).

Na koncert obowiązują bilety. Możecie je znaleźć na stronie behemoth.live. Ceny zaczynają się od 14 dolarów. W sprzedaży są też zestawy z okolicznościowym merchem.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV