Będzie film o Ozzym Osbournie. Nowa biografia wokalisty

Ozzy Osbourne wkrótce doczeka się nowej filmowej biografii. W sieci pojawił się trailer filmu „Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne”. Premiera filmu odbędzie się w marcu na festiwalu South By Southwest.

W jednej z książkowych biografii Ozzy Osbourne z rozbrajającą szczerością przyznaje, że nie pamięta kilku lat swojej barwnej biografii, bo ostro wtedy imprezował. Osbourne zachował jednak kilka zabawnych historii, które opowie w najnowszym filmie „Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne”.

Film o ojcu chrzestnym muzyki metalowej to produkcja telewizji A&E. W filmie oprócz samego Osbourne’a i jego żony Sharon pojawią się również m.in. Marilyn Manson, raper Post Malone oraz znany producent Rick Rubin.

– Korzystam z talentu, że ludzie dobrze się bawią, kiedy się wygłupiam, co przenoszę na scenę ze swoją muzyką – w świeżo opublikowanym trailerze filmu opowiada Osbourne .

– Przewodził jednemu z największych zespołów rockowych na świecie i stał się kimś jeszcze większym: wiarygodnym, samodzielnym artystą, który znalazł inny talent. Stworzył coś wielkiego w telewizji. Nikt czegoś takiego nie dokonał – twierdzi Sharon Osbourne.

Nie mam pojęcia, jak wyglądałaby dziś muzyka, gdyby nie Ozzy. Ozzy zmienił wszystko – w zapowiedzi filmu podkreśla Rick Rubin.

Film w połowie marca zostanie zaprezentowany na festiwalu South By Southwest. Wcześniej do sprzedaży trafi pierwszy od dekady album księcia ciemności. Premiera płyty „Oridinary Man” została wyznaczona na 21 lutego. Pojawią się na niej m.in. Elton John, Duff McKagan z Guns N’ Roses i Chad Smith z Red Hot Chili Peppers.

Album „Ordinary Man” promują single „Under The Graveyard” i „Straight to Hell”.

Merch tematyczny związany z Ozzym Osbournem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV