Arshenic w schronisku. Grupa zachęca do adopcji bezdomniaków

Trójmiejska formacja Arshenic udostępniła nowy klip. W rolach głównych – obok zespołu – pracownicy oraz podopieczni miejscowego schroniska dla zwierząt. „Mamy nadzieję, że dzięki temu teledyskowi chociaż część pokazanych zwierząt znajdzie kochające domy” – komentuje band.

Wolontariusze, pracownicy schroniska, a przede wszystkim jego podopieczni: bezdomniaki, które z wytęsknieniem czekaną na nowy dach nad głową – oto główni bohaterowie nowego teledysku grupy Arshenic. Klip został nagrany w zlokalizowanym na terenie Trójmiasta scronisku OTOZ Animals Ciapkowo.

– Chcemy w ten sposób wpłynąć na zwiększenie świadomości ludzkiej w temacie ochrony zwierząt oraz oswoić widzów z widokiem schroniska – podkreśla zespół. – Większość zwierząt pokazanych w teledysku czeka na adopcję. Mamy nadzieję, że dzięki temu teledyskowi chociaż część z nich znajdzie kochające domy.

– Chcieliśmy pokazać ludzi oczami zwierząt, zachęcając tym samym do pomocy zwierzętom zamieszkującym schroniska – kontynuuje zespół. – Postanowiliśmy kręcić teledysk zimą, aby zwrócić także uwagę widzów na trudne warunki, z jakimi zmagają się podopieczni i pracownicy schroniska.

Klip do utworu „Monster” jest kontynuacją pomocy, jaką Arshenic stara się regularnie nieść czworonogom. Formacja organizowała już bowiem m.in. koncerty na rzecz zwierząt „Pucha dla Sierściucha”. „Monster” jest także pierwszym singlem zapowiadającym jej najnowszy album. Ten jednak ma się ukazać już w 2018 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV