„Andżeju” na Przystanku Woodstock w videoralcji KręciołaTV

„Andrzeju, jak ci na imię? – wspólnie z hordą fanów na tegorocznym Woodstocku zastanawiał się Nocny Kochanek, wykonując jeden ze swoich największych evergreenów. Kto był pod sceną, pamięta ten moment – ale do takich chwil warto wracać. Oto „Andżeju” w najnowszej videorelacji KrąciołaTV!

Na Wooda Nocny Kochanek wdarł się przebojem, rozkochując w sobie jurorów woodstockowych Eliminacji. Na dużej scenie zrobił to, co do niego należało: dał czadu – od pierwszego do ostatniego numeru. Gorących momentów nie brakowało. Jeden z nich przypadł w udziale „Andżeju”.

„Andżeju” to jeden z najczęściej odtwarzanych utworów Kochanka na YouTube. Nic więc dziwnego, że kiedy grupa zaczęła go grać, na scenie i pod nią dużo się działo. Byliśmy na miejscu i wszystko obserwowaliśmy – to było istne szaleństwo!

Do woodstockowej wersji „Andżeju” wraca KręciołaTV. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli YouTube to dla was za mało, przypominamy: po Woodstocku Nocny Kochanek bynajmniej nie zwalnia tempa. Koncertowy terminarz zespołu pęka w szwach, a daty zaplanowanych gigów sięgają kwietnia. Wszystkie październikowe daty koncertów zespołu znajdziecie w naszej rozpisce.

Ostatni album Nocnego Kochanka to „Zdrajcy Metalu”. Krążek ukazał się 13 stycznia 2017 r. i dotarł do 2. miejsca Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Nocny Kochanek jest laureatem tegorocznych Eliminacji do Przystanku Woodstock. Videorelację z wydarzenia znajdziecie na naszym kanale YouTube.

fot. Damian Mekal/WOŚP

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV