Afromental supportem na koncercie Slasha w Łodzi

Wiemy, kto rozgrzeje publiczność przed koncertem Slasha w Łodzi. Występ gitarzysty Guns N’ Roses i jego zespołu The Cinspirators otworzą Phil Campbell and the Bastard Sons, a oprócz nich – polska formacja Afromental.

Gitarzysta Guns N’ Roses, który we wrześniu 2018 r. wydał kolejny solowy album, lada dzień pojawi się w Polsce. Koncert Slasha z Mylesem Kennedym i The Conspirators odbędzie się 12 lutego 2019 w łódzkiej Atlas Arenie.

Czwartą wizytę artysty w naszym kraju otworzy rodzima grupa Afromental, w swojej twórczości łącząca różne gatunki, w tym m.in. rock i rap. Zespół na muzycznej scenie działa już prawie 15 lat. Zadebiutował w 2007 r. albumem „The Breakthru” Dorobek formacji zamyka „Mental House” z 2014 r., choć wkrótce pewnie się to zmieni – przed miesiącem zespół opublikował rock’n’rollowy singiel „Korzenie”, który udostępniamy poniżej.

Po Afromental, ale przed Slashem, zagrają ponadto Phil Campbell and the Bastard Sons.

Sprzedaż biletów na polski koncert Slasha prowadzi Metal Mind Productions. Część jest już wyprzedana. Ceny wejściówek zaczynają się od 220 zł.

Szczegóły koncertu sprawdzicie via [link]

Merch Slasha, w tym koszulki, płyty i bestsellerowe biografie muzyka Guns N’ Roses, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV