Żona i menadżerka Ozzy’ego o jednorazowym powrocie na scenę!
Po ogłoszeniu ostatniego koncertu Black Sabbath i Ozzy’ego Osbourne’a, który odbędzie się 5 lipca w Birmingham świat muzyczny zadrżał w posadach. Black Sabbath i Ozzy’emu będą towarzyszyć znakomici goście jak Metallica, Pantera czy Slayer. Według zapowiedzi Ozzy ma dać krótki, solowy występ, a następnie dołączyć do muzyków oryginalnego składu Black Sabbath w finale koncertu.
Sharon Osbourne udzieliła niedawno wywiadów dla BBC News i Reuters w którym opowiedziała o okolicznościach wydarzenia i przygotowaniach Ozzy’ego.
– Ozzy jest bardzo podekscytowany tym, że będzie ze swoimi przyjaciółmi z Black Sabbath i całej branży muzycznej. Możliwość ostatniego występu bardzo go pobudziła. Niestety Parkinson to postępująca choroba, której nie można ustabilizować. Wpływa na różne części ciała i bardzo mocno wpłynęła na nogi Ozzy’ego, ponieważ nie jest on w stanie poruszać się już samodzielnie. Ale jego głos jest teraz lepszy niż kiedykolwiek. Ten koncert będzie ekscytujący dla wszystkich. Ozzy chce się pożegnać z fanami, ponieważ wcześniej ze względu na problemy ze zdrowiem nie miał okazji postawić kropki w swojej karierze. Występ w Birmingham będzie tą kropką – mówi Sharon.
Występ w Birmingham będzie pierwszym występem oryginalnego składu Black Sabbath od 2005 roku.