Kontakt

Kontakt to ważna rzecz. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, sugestie i wątpliwości, ślijcie je na adres: [email protected] Zawsze staramy się odpowiadać. Jeśli wolicie, możecie również skorzystać z formularza kontaktowego na dole strony ▼

Kontakt dla muzyków i zespołów

Masz zespół? Poruszacie się w klimatach szeroko pojętego rocka lub metalu? Wydaliście nowy album? A może właśnie wrzuciliście do sieci nowy utwór lub planujecie zagrać swoją pierwszą trasę? Poinformuj nas o tym – napisz na [email protected] Jeśli wasza muzyka do nas przemówi, chętnie podzielimy się nią z naszymi czytelnikami i napiszemy o niej na naszych łamach.

Uwaga! Wszelkie maile od zespołów muszą zawierać:

  • dane kontaktowe, w tym nr telefonu do przynajmniej jednego członka zespołu (to ważne, bo w przypadku gdy będziemy chcieli napisać coś o waszej muzyce możemy potrzebować dodatkowych informacji);
  • próbkę materiału (może to być link do kanału na YouTube, strony na Facebooku, strony www itp,);
  • materiały graficzne (przynajmniej jedno zdjęcie zespołu w dużym rozmiarze oraz – jeżeli zespół posiada płytę – okładkę płyty).

Przeprowadzamy wywiady

Docieramy do wielu tys. fanów rocka, metalu i gatunków pokrewnych. Trzymamy rękę na pulsie i chętnie rozmawiamy z wykonawcami spoza mainstreamu, tak by umożliwić im zaprezentowanie się bezpośrednio odbiorcom naszego serwisu.

Jeżeli masz zespół i chciałbyś opowiedzieć o nim w wywiadzie, napisz na [email protected] i zostaw swój numer telefonu oraz krótkie info o kapeli wraz z linkiem do materiału (YouTube, Bandcamp itp).

Jeśli uznamy Twój zespół za godny polecenia, oddzwonimy i zaproponujemy termin rozmowy, a następnie rzetelnie zredagujemy wywiad i opublikujemy go na łamach RockMetalNews.pl!

◄ Ostatnio rozmawialiśmy z grupą Traffic Junky – sprawdź nasz materiał!

Recenzujemy i prezentujemy płyty

O tym, że docieramy do wielu tys. fanów rocka, metalu i gatunków pokrewnych, już wspomnieliśmy, prawda? Zapomnieliśmy dodać, że lubimy płyty, zwłaszcza te dobre.

Jeżeli masz zespół i wydaliście longplay lub nawet krótką epkę, wyślij ją do nas. Możesz zrobić to droga elektroniczną (YouTube, Bandcamp itp.) na adres [email protected]

Nie obiecujemy, że zrecenzujemy każdą płytę, jaka do nas trafi, ale sprawdzamy wszystko. Dla mocnych rockmanów i metalowców mamy specjalny dział: CIĘŻKI TYDZIEŃ, w ramach którego w sposób luźny, ale i treściwy polecamy ciężkie wydawnictwa.

Ostatnio polecaliśmy epkę „Prophecy of War” grupy Northern – sprawdź nasz materiał! ►

Piszemy newsy o zespołach

Wywiady wywiadami, recenzje recenzjami, ale czasem w cenie są też krótkie materiały. Te również na bieżąco przygotowujemy. Owszem, często są one związane z uznanymi markami na polskim i zagranicznym podwórku. Nie ignorujemy jednak młodych wykonawców, których także staramy się gościć na naszych łamach.

Masz zespół? Wrzuciliście do sieci nowy numer? A może pakujecie się do busa i ruszacie w trasę? Być może to, co aktualnie się u Was dzieje, jest dla nas ciekawym tematem na krótki artykuł. Spróbuj nas do tego przekonać, śląc mail na adres [email protected] z wszystkimi informacjami, numerem kontaktowym i koniecznie dużym zdjęciem.

◄ Ostatnio pisaliśmy o nowym klipie projektu N3RV – sprawdź nasz materiał!

RockMetal TV – jak u nas wystąpić?

Czas muzycznych telewizji dobiegł końca? Nie na RockMetalNews.pl!

U nas nie płacicie abonamentu i nie jesteście narażeni na dobre i złe zmiany. Nadajemy prosto z Vintage Records, studia innego niż wszystkie. Gościmy najlepsze zespoły i rejestrujemy ich koncerty, montując alternatywny, rockowo-metalowy przekaz. Dbamy o jakość obrazu i nie spuszczamy z oka dobrego brzmienia. Wszystko po to, by RockMetalTV było telewizją bez ściemy, bez obciachu i z bezkompromisową ramówką.

Jak u nas wystąpić? Szczegółów dowiecie się, śląc mail na adres [email protected] Więcej o projekcie w zakładce RockMetal TV.

Formularz kontaktowy

[recaptcha]

ROCKMETALNEWS TV