Koncerty rock/metal w 2020

Kalendarz koncertów rockowych i metalowych oraz najgłośniejsze
newsy koncertowe. Z nami nie ominie Cię żaden koncert!

KALENDARZ WIĘCEJ

Kalendarz koncertów

Chodzisz na koncerty? My też. Najchętniej na te głośne. Jakie dokładnie odbędą się w 2020 r., sprawdzisz w kalendarium, które prowadzimy dla Ciebie i innych fanów mocnych brzmień w wersji live.

Na bieżąco aktualizowane, uwzględniające najważniejsze wydarzenia, festiwale i klubowe gigi – z kalendarzem RockMetalNews.pl przez gąszcz zbliżających się koncertów przebijesz się sprawniej niż Rambo przez wietnamską dżunglę.

KALENDARZ

 

Wyszukiwanie dla miast

W celu ułatwienia odnalezienia się w ogromnej liczbie rockowych i metalowych koncertów, jakie czekają nas w tym roku, stworzyliśmy kalendarze koncertów dla pięciu miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Trójmiasta.

WARSZAWA

KRAKÓW

WROCŁAW

POZNAŃ

ŁÓDŹ

*w opracowaniu

Nie znalazłeś koncertu?

Przeoczyliśmy koncert twojego ulubionego zespołu? Poinformuj nas o tym. Napisz na [email protected] lub wypełnij formularz znajdujący się poniżej. Jeśli sam grasz w zespole, być może zainteresuje cię nasza oferta patronacka. Szczegóły znajdziesz w zakładce „Patronujemy”.

Zastrzegamy, że nie odpisujemy na wszystkie maile. Prosimy o możliwie jak najbardziej szczegółowe informacje. Nie przyznajemy patronatów w ciemno. Prosimy o kontaktowanie się z nami już z gotowym materiałem.

Formularz kontaktowy

[recaptcha]

ROCKMETALNEWS TV