Znamy support przed The Rolling Stones w Polsce

Wiemy, kto będzie supportował The Rolling Stones przy okazji koncertu w Warszawie. Przed rockową legendą zaprezentuje się Trombone Shorty, nietuzinkowy trębacz i puzonista z Nowego Orleanu.

Stonesi ruszają z No Filter Tour. Przed nimi pierwszy koncert w Dublinie, a następnie: seria występów w Anglii.

W ramach No Filter Tour Mick Jagger & Co. Odwiedzą również Polskę. Koncert na Stadionie Narodowym, który zaplanowano na 8 lipca, otworzy Trombone Shorty – nowoorleański trębacz i puzonista, w swojej twórczości łączący elementy takich nurtów, jak jazz, funk czy rock. Będzie to jego trzeci występ w naszym kraju.

Dla The Rolling Stones warszawski koncert będzie piątą okazją do zaprezentowania się przed polską publicznością. Po raz ostatni grupa odwiedziła nasz kraj w 2007 r., grając na warszawskim Torze Wyścigów Konnych.

Pierwsze dwa koncerty zespołu w Polsce miały miejsce w Sali Kongresowej w 1967 r. Szczegółowo przypominaliśmy je w artykule: „50 lat temu The Rolling Stones zagrali pierwszy koncert w Polsce”.

Sprzedaż biletów na koncert The Rolling Stones prowadzi agencja Live Nation.

Merch The Rolling Stones, w tym nowe koszulki i bluzy angielskiej marki Bravado, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz